UWAGA! Uwaga kierowcy! Poważny wypadek na drodze pod Wrocławiem

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Trzem uczelniom przybyło profesorów tytularnych

Pracownicy naukowi trzech wrocławskich uczelni zostali profesorami tytularnymi. Nominacje ogłoszono w rządowym Monitorze Polskim.

Reklama

Nominacje podpisane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę ogłoszono w Monitorze Polskim.

Profesorem tytularnym został prof.  Adam Kasperski z Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Naukowiec jest wykładowcą w Katedrze Badań Operacyjnych i Inteligencji Biznesowej.

Tytuł profesorski uzyskał także prof. Artur Kowalczyk, pracownik Zakładu Hodowli Drobiu na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym.

Nowego profesora tytularnego ma także Uniwersytet Wrocławski. To prof. Elżbieta Gumienna-Kontecka, kierownik Zakładu biologii chemicznej nieorganicznej oraz Zakładu Chemii Biologicznej i Medycznej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama